Vrh C

Litter C

Brenda   &   Patriot

*  2.2.2017

CEA, PRA, MDR1 clear

HSF4/HC  +/+ nebo +/-

ocasy: kupírované

rodokmen/pedigree: zde

Campana Magna

Black tricolor female

CEA, PRA, MDR1 clear
HSF4 (HC) +/+
long tail, docked

ve spolumajetku / co-owned

 

 

Conquistatore Thuja

Black tricolor male 1

CEA, PRA, MDR1 clear
HSF4 (HC) +/-
long tail, docked

prodaný/sold

 

 

Conte Collare

Black tricolor male 2, PET

CEA, PRA, MDR1 clear
HSF4 (HC) +/-
long tail, docked, overbite

prodaný/sold

 

Cristallina Roccia

Blue merle female 1

CEA, PRA, MDR1 clear
HSF4 (HC) +/+
long tail, docked

prodaná/sold

 

 

Covellin the Queen

Blue merle female 2

CEA, PRA, MDR1 clear
HSF4 (HC) +/+
long tail, docked

zůstavá doma / new member of Brennini

 

 

Boys

Girls

Blue girls

Black group

Vrh C / litter C

 

Vrh C / litter C 6 weeks

 

Hrdě představujeme náš vrh C pro začátek roku 2017!

 

14697083_1837377666495868_1808301024_o

Další nelehké rozhodnutí je za námi. Ani tentokrát to nebylo jednoduché. Vybrat ideálního krycího psa dle požadavků a nároků, s co nejnižším počtem ústupků, je jak hledat jehlu v kupce sena. Ovšem tentokrát zvítězila poslední možnost nakrýt pro mě jedinečným psem, kterého milujeme nejen my, ale především naše Brendička. Jsem za tuto možnost nesmírně vděčná majitelce psa Alejandre Reyes a za zprostředkování manželům Švecovým.

Dovolte mi tedy, představit Vám náš plánovaný vrh C, který bude pravděpodobně posledním vrhem v ČR, světového vítěze z Paříže roku 2011, Patriota (WW Thornapple Uncle Sam Wants You) a naší Brendy Šťastný koutek.

U štěňátek očekáváme především nejlepší povahu po obou rodičích. Přesvědčit se můžete osobně na nezávazné návštěvě u nás, kdy Vám rádi naše pejsky představíme.

Brendička je neskutečný mazel a pohodář, což předala i svým prvním štěňátkům z vrhu B. Tato štěňátka mají především výbornou povahu, všechna až na 1 žijí v rodinách s dětmi. Některé děti jsou jejich hrdými páníčky a naplno se jim věnují. Šikovná jsou nejen ve výcviku, sportu, na výstavách, ale především jsou to nejlepší kamarádi. Více o naší Brendičce se dočtete ZDE.

Patriot nejen, že je světovým vítězem z Paříže roku 2011, oceněný mnoha dalšími tituly, ale především nekonfliktní elegán, plný temperamentu a přesto neskutečný kliďas. Potomky dává úžasné, jak jsme se přesvědčili u našeho vrhu A, se kterým jsem moc spokojená. Štěňátka mají za rok a půl života celkem splněno 16 zkoušek z poslušnosti, vytrvalosti, pasení oveček i noseworku, 2 z nich mají 3 šampionáty a svým páníčkům dělají opravdu jen radost.

Oba rodiče mají nadstandardní zdravotní testy s nejlepšími možnými výsledky, jsou plnochrupí s nůžkovým skusem. Každoročně negativní vyšetření na dědičné oční vady. Očekáváme štěňátka barev black tricolor a blue merle, obojí nesoucí gen pro červenou barvu! Do nových domovů budou odcházet několikrát odčervená, očkovaná, čipovaná, budou mít vystavený EU pas, samozřejmostí je rezervační i kupní smlouva, celoživotní chovatelský servis a balíček do začátku. Od nových majitelů vyžadujeme trvalý kontakt!

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat

Translate »